Site Rengi


Tüm İhtiyaçlarınız Bir Tık Uzağınızda
Yerli Ürün desteğini ön planda tutan şirketimiz 3526 müşteri ve 5642 ürün ile ekonomik kalıcı çözüm ve lojistik desteği sunmaktadır.
WHATSAP İLETİŞİM İÇİN TIKLA

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

2017 yılında Aypek Hırdavat İç ve Dış Ticaret LTD ŞTİ  adı altında kurulan şirketimiz ulusal pazarda ve dünya pazarlarında tanınmış markaları yurtiçi  ve yurtdışında pazarlama ve satış sonrası hizmete sunmaktadır. Yerli Ürün desteğini ön planda tutan şirketimiz 3526 müşteri ve 5642 ürün ile ekonomik kalıcı çözüm ve lojistik desteği sunmaktadır.

 

YERLİ ÜRÜN İMALAT ÇALIŞMALARI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 2017 yılında Milli Enerji ve Maden Politikasınca “Arz Güvenliği, Yerlileştirme ve Öngörülebilir Piyasa” başlıkları üzerine yerli ara ürün imalatı hedefiyle kurumumuzca ağır boru anahtarı üretim faaliyetlerimiz başlatılmıştır.

SONDAJ AĞIR BORU ANAHTARI

KULLANIM ALANI

Sondaj Boru anahtarları Üst çene + alt çene + somun + yay ve anahtar gövdesi olmak  üzere 5 parçadan oluşmaktadır. Sondaj boru anahtarları madencilik ve sondaj sektöründe sondaj makinelerinin arama faaliyetleri ve sondaj faaliyetlerinde kullanılan 1500 metrekare yerin altına kadar inebilen Tij’lerin değişimlerinde kullanılmaktadır.

AĞIR BORU ANAHTARI KULLANIM ALANI

**Kırmızı daire içerisinde bulunan sondaj işleminde kullanılan “ Tij” adı verilen makine teçhizatının değişiminde kullanılmaktadır.

AYPEK ALT VE ÜST ÇENE

AYPEK ALT VE ÜST ÇENE

ÜRÜN SAHA ÇALIŞMALARI